2015

За підсумками оцінювання олімпіадних робіт учні школи зайняли такі призові місця:

  1. Олімпіади:
Клас Місце              ПІБ учня            ПІБ вчителя
                          Українська мова і література
7 кл.   ІІІ Мазуренко Ксенія Шараєвська Н.В.
9 кл.   ІІІ Прядун Марія БиструхінаГ.О., Лівшун О.В.
10кл.   ІІІ Новохацька Дарія Орлик А.М.
                                  Правознавство
9 кл.   ІІІ Войтенко Тамара Федорчук Н.М.
                                     Географія
8 кл.   ІІІ Ізмаіграєв Ярослав Яковенко М.В.
11кл.   ІІІ Загороднюк Дмитро Пазіч В.І.
                               Початкові класи
                                (Математика)
4 кл.    ІІ Рашковський Андрій Павленко Т.М.
                             (Українська мова)
4 кл.     І Власенко Катерина Павленко Т.М.
                               (Англійська  мова)
4 кл.   ІІІ Шкут Іван Журба О.Д.
                                 Математика
7 кл.   ІІІ Коцюруба Микита Мельник М.М.
9 кл.   ІІІ Лако Нельсон Ткаченко Г.Ф.
                               Англійська  мова
8 кл.    І Загарія Діана Новохацька Н.О.
                                   Німецька мова
8 кл.   ІІІ  Артеменко Надія Нікуліна О.С.
                               Французька мова
9 кл.   ІІІ Лако Нельсон Капустіна Л.Д.
                                   Біологія
8 кл.    ІІ Загарія Діана Гайдак Л.Ф.
                                  Технічна праця
8 кл.   ІІІ Романенко Нікіта Сидоренко В.С
                                  Комп’ютерна графіка
7 кл.   ІІІ Коцюруба Микита Агафонова С.Б.
                                 Офісні технології
10кл.    ІІ Шелякова Софія Агафонова С.Б.
11кл    І Боярінов Володимир Агафонова С.Б.
11кл.   ІІІ Махлай Дмитро Агафонова С.Б.
                                    Веб –дизайн
7 кл.    І Рековський Олександр Агафонова С.Б.
10кл.    І Шелякова Софія Агафонова С.Б.
11кл.    І Романов Владислав Агафонова С.Б.
11кл.    ІІ Бояринов Володимир Агафонова С.Б.
11кл.    ІІ Федорук Сергій Агафонова С.Б.
11кл.   ІІІ Остапенко Галина Агафонова С.Б.
11кл.   ІІІ Юдченко Іван Агафонова С.Б.

 

  1. На районний конкурс-захист робіт МАН було представлено 7 робіт учнів. Журі визначило переможцями таких учнів:
Місце         ПІБ учня Клас Секція Педагогічнийкерівник
    ІІ Ярова Ксенія 10 кл. Екологія рослинного світу Гайдак Л.Ф.
   ІІІ Ващук Юліана 10 кл. Історія України Глушенко В.І.
   ІІІ Киричок Марина  9 кл. Географія Пазіч В.І.
   ІІІ Чижевська Анна  9 кл. Соціологія Федорчук Н.М.
    І Гордієнко Анна  9 кл. Англійська мова Журба О.Д.
    ІІ Пелих Юлія 10 кл. Французька мова Капустіна Л.Д.
    ІІ Стукало Олена  8 кл. Прикладна математика Федорова В.Б.

 

  1. У конкурсі імені П.Яцика перемогли:
Місце Клас                  ПІБ учня            ПІБ вчителя
   ІІІ  5 кл. Савчук Аліна Чак Т.В.
   ІІІ  6 кл. Любимова Єва Биструхіна Г.О.
   ІІІ  6 кл. Коломієць Любов Шараєвська Н.В.
    ІІ  7 кл. Козак Анна Биструхіна Г.О.
   ІІІ  7 кл. Репік Катерина Чак Т.В.
   ІІІ  7 кл. Горбачова Катерина Шараєвська Н.В.
   ІІІ  8 кл. Артеменко Надія Орлик А.М.
    ІІ 11кл. Загороднюк Дмитро Орлик А.М.

 

  1. Переможці конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка
Місце Клас                  ПІБ учня            ПІБ вчителя
    ІІ  5 кл. Білоус Анастасія Чак Т.В.
   ІІІ  7 кл. Горбачова Катерина Шараєвська Н.В.
   ІІІ  7 кл. Дармостук Анастасія Шараєвська Н.В.
   ІІІ 11кл. Остапенко Галина Слива О.М.
   ІІІ 11кл. Загороднюк Дмитро Слива О.М., Орлик А.М.

 

Учні школи брали участь у районному конкурсі екологічної творчості та зайняли такі призові місця:

ІІІ місце у номінації «Екологічний театр». П’єса «Либідь-річечка»

Учні 5-В класу: Дубенюк Альона, Ухань Єлізавета, Мігунова Настя, Рябічев Максим, Летченко Іван,Філіпенко Олексій, Столяренко Роман

Учні 7-Б класу Горбачева Катерина,  (1) Волнєйкін Максим, Горкавий Іван,

Терентьєв Володимир, Велігорський Богдан.(4)

За ІІ місце у номінації «Екологічний костюм»

Сафронова Ольга (4-А), Задачина Мар’яна, (2-В), Мамченко Вікторія, (2-В)            «Чеснокова Ольга» (2-Б), Манченко Ольга (4-В)  (5)

Також було представлено спектакль «Жадібний гном»

Гаджієв Магомед   І місце за виконання головної ролі у спектаклі.