2016

 

Учні школи брали активну участь районних олімпіадах, конкурсах-захистах МАН та конкурсах.

За підсумками оцінювання олімпіадних робіт були визначені таким чином

Місце       ПІБ учня Клас Предмет    ПІБ вчителя
ІІ   Кот Ніколь 4 кл. Англійська  мова Новохацька Н.О.
ІІІ Козак Анна 8 кл. Англійська  мова Новохацька Н.О.
ІІІ Шрейдер Марія 8 кл. Англійська  мова Казнодій М.Л.
ІІІ Загарія Діана 9 кл. Англійська  мова Новохацька Н.О.
І Любимова Єва 7 кл. Зарубіжна література Чугай Т.Ф.
ІІІ Репік Катерина 8 кл. Зарубіжна література Чугай Т.Ф.
ІІ Міненко Іван 10 кл. Правознавство Федорчук Н.М.
ІІІ Ващук Юліана 11 кл. Німецька мова Апанасенкова Н.Д.
І Рековський Олександр 8 кл. Веб –дизайн Агафонова С.Б.
ІІ Шрейдер Марія 8 кл. Веб –дизайн Агафонова С.Б.
І Шелякова Софія 11 кл. Веб –дизайн Агафонова С.Б.
ІІ Репік Катерина 8 кл. Російська мова Чугай Т.Ф.
ІІІ Заволока Владислава 9 кл. Російська мова Глумчер І.В.
І Шрейдер Марія 8 кл. Офісні технології Агафонова С.Б.
ІІ Рековський Олександр 8 кл. Офісні технології Агафонова С.Б.
ІІ Фещук Анастасія 9 кл. Офісні технології Агафонова С.Б.
І Шелякова Софія 11 кл. Офісні технології Агафонова С.Б.
ІІ Дубець Олександра 7 кл. Фізика Стукало Т.М.
ІІІ Терентьєв Володимир 8 кл. Фізика Стукало Т.М.
ІІІ Прядун Марія 10 кл. Історія Глушенко В.І.
ІІІ Коломієць Любов 7 кл. Українська мова і література Шараєвська Н.В.
ІІІ Репік Катерина 8 кл. Українська мова і література Шараєвська Н.В.Орлик А.М.
ІІІ Терентьєв Володимир 8 кл. Українська мова і література Шараєвська Н.В.
ІІІ Загарія Діана 9 кл. Українська мова і література Орлик А.М.
ІІІ Прядун Марія 10 кл. Українська мова і література Орлик А.М.Слива О.М.
ІІІ Прядун Марія 10 кл. Географія Пазіч В.І.
ІІІ Стукало Олена 9 кл. Математика Федорова В.Б.
ІІІ Ващук Юліана 11 кл. Математика Мельник М.М.
ІІІ Ропан Анастасія 8 кл. Трудове навчання Ломачук Т.А.
ІІІ Куниця Марія 6 кл. Образотворче мистецтво Разумова К.В.
ІІІ Вуйко Анастасія 7 кл. Образотворче мистецтво Разумова К.В.
ІІ   Бекеньов Данил 7 кл. Комп’ютерна анімація Агафонова С.Б.
І Бекеньов Данил 7 кл. Комп’ютерна графіка Агафонова С.Б.
ІІ Дубець Олександра 7 кл. Комп’ютерна графіка Агафонова С.Б.
ІІІ Маринич Олексій 10 кл. Комп’ютерна графіка Агафонова С.Б.

 

 

За результатами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2015-2016 н.р.

було відзначено наступні роботи:

Місце         ПІБ учня Клас Секція Педагогічнийкерівник
ІІ Ващук Юліана 11 кл. Історія України Глушенко В.І.
ІІІ Крижак Яна  10 кл. Географія Пазіч В.І.
І Макареніна Валентина  9 кл. Фольклористика Биструхіна Г.О.
ІІІ Гончарова Вероніка  9 кл. Фольклористика Биструхіна Г.О.

 

За участь у конкурсах були відзначені наступні учні:

ХVІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Місце Клас                  ПІБ учня            ПІБ вчителя
ІІ  3 кл. Мельничук Андрій Вертигел С.Б.
ІІІ  6 кл. Смолянюк Костянтин Шараєвська Н.В.
ІІІ  7 кл. Любимова Єва Биструхіна Г.О.
ІІІ  8 кл. Шрейдер Марія Шараєвська Н.В.

 

У районному конкурсі пілотного проекту «Омбудсмен»:

Місце Клас                  ПІБ учня            ПІБ вчителя
ІІ  9 кл. Стукало Олена Федорчук Н.М.