Розклад роботи КОНСУЛЬТПУНКТІВ

                      

РОЗКЛАД РОБОТИ

консультпунктів для учнів 8 – 11 класів

школи І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця

 

№ п/п  

Предмет

 

Час

Місце  проведення  

ПІБ вчителя

ПОНЕДІЛОК 1. Українська мова та література 15.15-16.00 каб. 202 Шараєвська Н.В.
2. Англійська мова 16.00 – 17.00 каб. 303 Дідківська В.В.
3. Англійська мова 15.15 – 17.00 каб. 301 Журба О.Д.
4. Біологія 15.15 – 16.00 каб. 104 Парубоча О.М.
5. Фізика 15.15 – 17.00 каб. 201 Стукало Т.М.
6. Географія 15.15 – 17.45 каб. 107 Пазіч В.І.
7. Англійська мова 15.15 – 17.00 каб. 311 Диптан О.В.
8. Правознавство 15.15 – 16.00 каб. 106 Федорчук Н.М.
ВІВТОРОК 1. Зарубіжна література 15.15-17.00 каб. 305 Чугай Т.Ф.
2. Англійська мова 15.15 – 17.00 каб. 310 Казнодій М.Л.
3. Англійська мова 15.15 – 17.00 каб. 306 Новохацька Н.О.
4. Німецька мова 15.15 – 17.00 каб. 317 Апанасенкова Н.Д.
5. Географія 15.15 – 17.00 каб. 107 Яковенко М.В.
6. Математика 15.15 – 17.00 каб. 204 Мельник М.М.
7. Українська мова та література 15.15-17.00 каб. 202 Слива О.М.
8. Інформатика 15.15-17.00 каб. 203 Агафонова С.Б.
 СЕРЕДА

 

 

 

1. Українська мова та література 15.15-17.00 каб. 308 Биструхина Г.О.
2. Українська мова та література 15.15-16.00 каб. 202 Шараєвська Н.В.
3. Англійська мова 15.15 – 15.55 каб. 307 Гриненко Л.В.
4. Історія 15.15 – 17.00 каб. 106 Мірян Н.О.
5. Географія 15.15 – 16.00 каб. 107 Пазіч В.І.
6. Економіка 16.15 – 17.00 каб. 107 Пазіч В.І.
7. Українська мова та література 15.15-16.00 каб. 105 Шолудько О.М.
8. Англійська мова 15.15 – 17.00 каб. 206 Марценюк О.В.
Ч Е Т В Е Р 1. Українська

література

16.00-17.45 каб. 105 Слива О.М.
2. Зарубіжна  література 16.00-17.45 каб. 305 Глумчер І.В.
3. Українська мова 16.00-17.45 каб. 207 Лівшун О.В.
4. Правознавство 16.00 – 17.45 каб. 106 Федорчук Н.М.
5. Інформатика 15.15-17.00 каб. 203 Агафонова С.Б.
П’ЯТНИЦЯ 1. Хімія 15.15 – 16.45 каб. 302 Товстенчук О.П.
2. Англійська мова 16.30 – 17.30 каб. 303 Григоренко В.А.
3. Французька мова 15.15 – 17.00 каб. 309 Капустіна Л.Д.
4. Українська мова 15.15-16.00 каб. 202 Шараєвська Н.В.
5. Українська мова 15.15-18.15 каб. 207 Орлик А.М.
6. Математика 15.15 – 18.00 каб. 204 Мельник М.М.
7. Математика 15.15 – 18.00 каб. 205 Ткаченко Г.Ф.
8. Математика 15.15 – 18.00 каб. 201 Федорова В.Б.