2013

УКРАЇНА
ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
Школа І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця

НАКАЗ 

Про підсумки участі в районних
олімпіадах і МАН учнів школи 

На виконання наказу управління освіти Деснянського в м. Києві Державної адміністрації від 08.10.12р. за № 411 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013н.р.» та Положення «Про Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін» та наказу управління освіти Деснянської в м. Києві. №45 від 22.01.2013р.
За підсумками оцінювання олімпіадних робіт та захисту МАН, рішенням журі учні школи зайняли такі призові місця:

Клас             Місце             ПІБ учня                       ПІБ вчителя
Українська мова
7                      ІІІ                    Прядун М.                   Шолудько Олена Миколаївна.
Світова література
7                     ІІІ                    Прядун М.                   Чугай Тамара Федорівна
11                   ІІІ                    Потьомкіна К.           Глумчер Ірина Вікторівна
11                   ІІІ                    Тарасенко С.              Глумчер Ірина Вікторівна
Російська мова
9                      ІІ                     Боярінов В.                Чугай Тамара Федорівна
Французька мова
8                      ІІ                     Пелих Ю.                    Капустіна Лариса Дмитрівна
Німецька мова
9                      ІІІ                    Махлай Д.                   Нікуліна Ольга Семенівна
Математика
11                    ІІІ                    Жук І.                          Мельник Марія Миколаївна
Історія
7                      ІІІ                    Прядун М.                   Кучук Олександр Йосипович
10                    ІІІ                    Станійщук В.              Федорчук Наталія Миколаївна
11                    ІІІ                    Пакійанатан Р.          Глушенко Валентина Іванівна
Фізика
8                      ІІІ                    Ващук Ю.                   Стукало Тетяна Миколаївна
11                    ІІ                     Жук І.                          Стукало Тетяна Миколаївна
Астрономія
11                    ІІІ                    Потьомкіна К.            Стукало Тетяна Миколаївна
Англійська мова
4                      ІІ                     Греськів А.                 Казнодій Марина Леонідівна
9                      ІІІ                    Загородню Д.             Гриненко Любов Валентинівна
10                    ІІІ                    Петров О.                   Журба Олена Дмитрівна
11                    ІІІ                    Зубахіна М.                 Марценюк Оксана Василівна
Біологія
9                      ІІІ                    Остапенко Г.              Гайдак Любов Федорівна
Інформаційні технології
11                    І                       Жук І.                            Агафонова Світлана Богданівна
11                    І                      Петрюк А.                     Агафонова Світлана Богданівна
11                    ІІ                     Максименко А             Агафонова Світлана Богданівна
Офісні технології
11                    І                      Жук І.                              Агафонова Світлана Богданівна
11                    І                      Петрюк А.                     Агафонова Світлана Богданівна
11                    ІІ                     Максименко А.            Агафонова Світлана Богданівна
Web-дизайн
8                      І                       Шелакова С.              Агафонова Світлана Богданівна
Комп’ютерна графіка
7                     І                       Синельник А.             Агафонова Світлана Богданівна
Комп’ютерна анімація
7                    І                        Синельник А.             Агафонова Світлана Богданівна
Трудове навчання
8                      ІІІ                    Курбатова О.             Ломачук Тетяна Аркадіївна
Образотворче мистецтво
10                    ІІІ                    Станіщук В.                Ломачук Тетяна Аркадіївна

 Переможці міської олімпіади з комп’ютерних технологій в номінації «Офісні технологій»

 Місце             ПІБ учня                  Клас               Вчитель

ІІ                     Жук Іван                     11                    Агафонова Світлана Богданівна
ІІІ                    Максименко Анна      11                    Агафонова Світлана Богданівна
ІІІ                    Петрюк Анна              11                    Агафонова Світлана Богданівна

На районний конкурс-захист МАН було представлено 12 робіт учнів. Журі визначило переможцями таких учнів:

Місце           ПІБ учня             Класс             Секція                                   Пед. керівник

ІІ                   Заєць Ігор                  11           Всесвітня Історія       Глушенко Валентина Іванівна
ІІІ                  Тарасенко Світлана  11           Іст. Краєзнавство      Глушенко Валентина Іванівна
ІІІ                  Ващук Юліана             8            Історія України          Глушенко Валентина Іванівна
ІІІ                  Калайда Вероніка       8            Історія України          Кучук Олександр Йосипович
ІІ                  Остапенко Галина      9            Фольклористика       Шараєвська Наталія Вікторівна
ІІІ                 Герасимчук Юлія        10          Фольклористика       Шараєвська Наталія Вікторівна
ІІІ                 Дяченко Валерій         11          Фольклористика       Биструхіна Галина Олексіївна.
ІІ                  Махлай Дмитро           9            Геометрія                 Ткаченко Галина Федорівна

Варто відмітити, що найбільше робіт було представлено вчителями історії, української мови та літератури. Тематика учнівських наукових досліджень була різноманітна та актуальна.
Проте слід відмітити, що недостатньо уваги науково-дослідницькій роботі приділяють вчителі іноземних мов, світової літератури, фізики, хімії, географії, економіки, біології.
На підставі вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

  1. Відзначити учнів-призерів олімпіад та конкурсу-захисту МАН «Дослідник» дипломами управління освіти на святі «Останнього дзвоника» 24.05.2013
  2. Вчителям: Шолудько О.М., Чугай Т.Ф., Глумчер І.В., Капустіній Л.Д., Нікуліній О.С., Мельник М.М., Кучуку О.Й., Федорчук О.М., Глушенко В.І., Стукало Т.М., Казнодій М.Л., Гриненко Л.В, Журбі О.Д., Марценюк О.В., Гайдак Л.Ф., Агафоновій С.Б., Ломачук Т.А., Шараєвській Н.В., Биструхіній Г.О., Ткаченко Г.Ф. оголосити подяку за активну роботу з обдарованою молоддю.
  3. Вчителям початкової школи, голові МК Вертигел С.В., вчителям географії Пазіч В.І., Яковенко М.В., хімії Товстенчук О.П., проаналізувати підсумки районного етапу предметних олімпіад, спланувати заходи по покращенню рівня знань, умінь та навичок учнів з перерахованих предметів з метою розвитку та вдосконалення пізнавальних інтересів учнів, їх творчої активності.
  4. Контроль за виконанням наказу покласти на  заступника директора з навчальної роботи Глушенко В.І.

          Директор                                                          О.Слива