2017-2018 н.р.

Переможці конкурсів:

XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

  • Павленко Дарія, учениця 3-А класу (учитель Куниця К.І.)
  • Мельничук Андрій, учень 6-А класу (учитель Шараєвська Н.В.)
  • Пєтухова Даря, учениця 6-А класу (учитель Орлик А.М.)
  • Бігдай Ілона, учениця 6-А класу (учитель Орлик А.М.)

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської творчості імені Тараса Шевченка:

  • Пєтухова Даря, учениця 6-А класу (учитель Орлик А.М.)

Перший історичний турнир:

  • Куниця Олексій, учень 11-А класу (учитель Глушенко В.І.)
  • Ізмаіграєв Ярослав, учень 11-А класу (учитель Глушенко В.І.)
  • Колісник Катерина, учениця 10-А класу (учитель Глушенко В.І.)
  • Загороднюк Андрій, учень 9-А класу (учитель Федорчук Н.М.)
  • Коломієць Любов, учениця 9-А класу (учитель Федорчук Н.М.)

Конкурс «Мій родовід»:

  • Панченко Софія, учениця 5 класу (учитель Шараєвська Н.В.)
  • Жванко Марія, учениця 5 класу (учитель Степенко Ю.В.)
  • Ярошевич Вікторія, учениця 5 класу (учитель Лівшун О.В.)
  • Кучма Ірина, учениця 5 класу (учитель Степенко Ю.В.)

Фестиваль «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей»

ІІІ місце – команда учнів 7-10 класів (учитель Апанасенкова Н.Д.)

Переможці районних учнівський олімпіад:

Українська мова та література:

  • ІІІ місце Ікпонмвоса Вікторія (учитель Биструхіна Г.О.)
  • ІІІ місце Колісник Катерина (учитель Орлик А.М.)
  • ІІ місце Загарія Діана (учителі Орлик А.М., Слива О.М.)
  • ІІІ місце Фещук Анастасія (учителі Орлик А.М., Слива О.М.)

Математика:

  • ІІІ місце Петренко Андрій (учитель Ткаченко Г.Ф.)
  • ІІІ місце Терентьєв Володимир (учитель Ткаченко Г.Ф.)
  • ІІІ місце Вислобіцький Владислав (учитель Федорова В.Б.)

Французька мова:

  • ІІІ місце Хлизова Поліна (учитель Капустіна Л.Д.)

Історія:

  • ІІІ місце Бабаєва Шаті (учитель Федорчук Н.М.)
  • ІІІ місце Коломієць Любов (учитель Федорчук Н.М.)
  • ІІІ місце Колісник Катерина (учитель Глушенко В.І.)

Англійська мова:

  • ІІ місце Ходор Михайло (учитель Демська В.В.)
  • ІІІ місце Поломаренко Вероніка (учитель Казнодій М.Л.)
  • ІІІ місце Лисенко Анна (учитель Демська В.В.)
  • ІІІ місце Гарячун Софія (учитель Григоренко В.А.)
  • ІІ місце Любимова Єва (учитель Марценюк О.В.)
  • ІІ місце Хлизова Поліна (учитель Казнодій М.Л.)
  • ІІ місце Коломієць Любов (учитель Казнодій М.Л.)
  • ІІ місце Репік Катерина (учитель Марценюк О.В.)
  • ІІІ місце Козак Анна (учитель Марценюк О.В.)

Біологія:

  • ІІ місце Терентьєв Володимир (учитель Парубоча О.М.)

Географія:

  • ІІ місце Коломієць Любов (учитель Пазіч В.І.)
  • ІІІ місце Загороднюк Андрій (учитель Яковенко М.В.)
  • ІІІ місце Заєць Єлизавета (учитель Яковенко М.В.)

Фізика:

  • ІІІ місце Петренко Андрій (учитель Стукало Т.М.)

Зарубіжна література:

  • ІІІ місце Бабаєва Шаті (учитель Чугай Т.М..)
  • ІІ місце Кисельова Ірина (учитель Чугай Т.М..)
  • ІІІ місце Скурська Анастасія (учитель Глумчер І.В.)

Офісні технології:

  • І місце Бекеньов Данило (учитель Агафонова С.Б.)
  • І місце Шрейдер Марія (учитель Агафонова С.Б.)
  • ІІ місце Терентьєв Володимир (учитель Агафонова С.Б.)
  • ІІІ місце Баланчук Іван (учитель Агафонова С.Б.)
  • ІІІ місце Рековський Олександр (учитель Агафонова С.Б.)
  • І місце Фещук Анастасія (учитель Агафонова С.Б.)
  • ІІ місце Яковенко Антон (учитель Агафонова С.Б.)

Правознавство:

  • ІІ місце Коломієць Любов (учитель Федорчук Н.М..)
  • ІІІ місце Зінчук Аліна (учитель Федорчук Н.М.)
  • ІІ місце Колісник Катерина (учитель Федорчук Н.М..)

Веб-дизайн:

  • І місце Шрейдер Марія (учитель Агафонова С.Б.)
  • І місце Рековський Олександр (учитель Агафонова С.Б.)

Російська мова:

  • ІІІ місце Бабаєва Шаті (учитель Глумчер І.В.)
  • ІІІ місце Загороднюк Андрій (учитель Глумчер І.В.)
  • ІІІ місце Хряпа Дарія (учитель Чугай Т.Ф.)

Переможці районного (І етапу)МАН «Дослідник»:

Місце ПІБ учня Клас Секція Педагогічний керівник
ІІІ Терентьєв Володимир 10-А Валеологія Парубоча О.М.
ІІІ Дубець Олександра 9-А Фольклористика Биструхіна Г.О.
ІІІ Хлизова Поліна 9-Б Французька мова Капустіна Л.Д.
ІІІ Шараєвська Вікторія 8-А Фольклористика Шараєвська Н.В.
ІІ Шараєвська Вікторія 8-А Географія та ландшафтознавство Яковенко М.В.