Педагогічний колектив

1 (3)

 Кафедра української мови та літератури

1 (1)

з/п

П.І.Б. вчителя

Предмет

Кваліфікаційна

категорія

Педагогічні

звання

Педстаж

1.

Слива

Олександр

Михайлович

Украінська мова та література

Вища

Старший вчитель

20 р.

2.

Шолудько

Олена

Миколаївна

Украінська мова та література

Вища

Старший вчитель

23 р.

3.

Лівшун

Олена

Василівна

Украінська мова та література

Вища

23 р.

4.

Орлик

Алла

Михайлівна

Украінська мова та література

Вища

Старший вчитель

29 р.

5.

Биструхіна

Галина

Олексіївна

Украінська мова та література

Вища

Старший вчитель

38 р.

6.

Шараєвська

Наталія

Вікторівна

Украінська мова та література

І категорія

 –

22 р.

7.

Степенко

Юлія

Валеріївна

Украінська мова та література, зарубіжна література

І категорія

 –

14 р.

Кафедра початкової школи

1

з/п

П.І.Б.

вчителя

Предмет

Кваліфікаційна категорія

Педагогічні звання

Педстаж

1.

Лукіянчук

Олена

Сергіївна

Початкова школа

І категорія

12р.

2.

Вертигел

Світлана

Борисівна

Початкова школа

Вища

Старший

вчитель

41р.

3.

Пархоменко

Світлана

Олександрівна

Початкова школа

Вища

Старший

вчитель

32р.

4.

Маринець

Євгенія

Іванівна

Початкова школа

Спеціаліст

3р.

5.

Івахненко

Юлія

Олегівна

Початкова школа

Спеціаліст

1р.

6.

Тесленко

Людмила

Володимирівна

Початкова школа

І категорія

21р.

7.

Проснякова

Людмила

Анатоліївна

Початкова школа

І категорія

13р.

8.

Куниця Катерина

Іванівна

Початкова школа

І категорія

20р.

9.

Павленко

Тетяна

Михайлівна

Початкова школа

Вища

Старший

вчитель

23р.

10

Гончарова

Ірина

Михайлівна

Початкова школа

І категорія

18р.

11

Корольчук

Валентина

Вікторівна

Початкова школа

Вища

Старший

вчитель

38р.

12

Вінницька

Світлана

Миколаївна

Початкова школа

Вища

19р.

13

Конопацька

Тетяна

Анатоліївна

Початкова школа

Спеціаліст

1р.

14

Безелюк

Ліна

Степанівна

Вихователь ГПД

Вища

52р.

15

Можаровський

Олександр

Володимирович

Вихователь ГПД

Спеціаліст

3р.

16

Шайковська

Арина

Адріївна

Вихователь ГПД

Вища

49р.

17

Кулик

Оксана

Анатоліївна

Вихователь ГПД

ІІ категорія

6р.

Кафедра математики, фізики та інформатики

1 (2)

з/п

П.І.Б.

вчителя

Предмет

Кваліфікаційна

категорія

Педагогічні

звання

Педстаж

1.

Агафонова

Світлана

Богданівна

Інформатика

Вища

Вчитель-

методист

25 р.

2.

Бігдай

 Ілона

Олександрівна

Інформатика

Математика

ІІ категорія

12р.

3.

Заграйчук

Світлана

Василівна

Інформатика

Математика

Вища

Старший

учитель

33 р.

4.

Мельник

Марія

Миколаївна

Математика

Вища

Вчитель-

методист

26 р.

5.

Стукало

Тетяна

Миколаївна

Фізика

 Астрономія

Вища

14 р.

6.

Ткаченко

Галина

Федорівна

Математика

Вища

Старший

учитель

35 р.

7.

Федорова

Віра

Борисівна

Математика

Вища

Старший

учитель

35 р.

Кафедра іноземних мов

1 (5)

з/п

П.І.Б.

вчителя

Предмет

Кваліфікаційна категорія

Педагогічні звання

Педстаж

1.

Апанасенкова

Ніна

Дмитрівна

Німецька

мова

 

Вища

26р.

2.

Григоренко

Валентина  Антонівна

Англійська

мова

Вища

Старший

вчитель

30р.

3.

Гриненко

Любов

Валентинівна

Англійська

мова

Вища

23р.

4.

Демська

Валентина

Василівна

Англійська

мова

Вища

Старший

вчитель

28р.

5.

Дідківська

Валентина

Володимирівна

Англійська

мова

Вища

Старший

вчитель

31р.

6.

Диптан

Оксана

Валентинівна

Англійська

мова

Вища

22р.

7.

Журба

Олена

Дмитрівна

Англійська

мова

Вища

25р.

8.

Казнодій

Марина

Леонідівна

Англійська

мова

І категорія

16р.

9.

Капустіна

Лариса

Дмитрівна

Французька мови

Вища

Старший

вчитель

44р.

10

Марценюк

Оксана

Василівна

Англійська

мова

І категорія

14р.

11

Новохацька

Наталія

Олександрівна

Англійська

мова

Вища

25р.

12

Чугай

Тамара

Федорівна

Російська та зарубіжна

література

Вища

Старший

вчитель

35р.

13

Глумчер

Ірина

Вікторівна

Російська та зарубіжна

література

Вища

Старший

вчитель

Вчитель- методист

37р.

Кафедра фізичної культури та Захисту Вітчизни

1 (4)

з/п

П.І.Б. вчителя

Предмет

Кваліфікаційна категорія

Педагогічні звання

Педстаж

1.

Бондарєва

Жанна

Вікторівна

Фізична культура

Вища

16 р.

2.

Щербакова

Валентина

Анатоліївна

Фізична культура

Вища

24 р.

3.

Маєвська

Ганна

Володимирівна

Фізична культура

І категорія

 –

10 р.

4.

Карпусь

Олена

Миколаївна

Фізична культура

І категорія

 –

26 р.

5.

Попович

Анатолій

Миколайович

Захист Вітчизни

І категорія

 –

42 р.

6.

Попович

Ольга

Ярославівна

Захист Вітчизни

ІІ категорія

 –

19 р.

Кафедра світової літератури та історії

1 (6)

з/п

П.І.Б. вчителя

Предмет

Кваліфікаційна

категорія

Педагогічні

звання

Педстаж

1.

Глушенко

Валентина

Іванівна

Історія

Вища

Старший вчитель

37 р.

2.

Мірян

Наталія

Олексіївна

Історія

Вища

              –

26 р.

3.

Федорчук

Наталія

Миколаївна

Історія та правознавство

Друга

              –

6 р.

Кафедра природознавчих наук

з/п

П.І.Б. вчителя

Предмет

Кваліфікаційна категорія

Педагогічні звання

Педстаж

1.

Товстенчук Олена Пилипівна

Хімія

І категорія

 –

22 р.

2.

Парубоча Оксана Миколаївна

Біологія

Спеціаліст

3р.

3.

Яковенко Марина В’ячеславівна

Географія та природознавство

ІІ категорія

 –

18 р.

4.

Пазіч Віктор Іванович

Географія та екологія

Вища

Вчитель-методист

38 р.

5.

Карабаш Олеся Анатоліївна

Основи здоров’я

ІІ категорія

 –

15 р.

 

Кафедра трудового навчання, образотворчого мистецтва та музики

з/п

П.І.Б. вчителя

Предмет

Кваліфікаційна категорія

Педагогічні звання

Педстаж

1.

Ломачук

Тетяна

Аркадіївна

Трудове навчання та технології

Вища

Старший вчитель

36 р.

2.

Шпіца

Роксолана

Ігорівна

Музичне мистецтво

ІІ категорія

_ –

8 р.

3.

Бзовська

Лариса

Володимирівна

Музичне мистецтво

Вища

Вчитель-методист

50 р.

4.

Гришковець

Марина

Сергіївна

Образотворче мистецтво

Спеціаліст

2р.