2014

 

УКРАЇНА

ДЕСНЯНСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

Школа І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця

 

НАКАЗ

 

Про результати участі у ІІ районному

етапі Всеукраїнських олімпіад з базових

дисциплін та І (районному) етапі

всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт МАН

 

На виконання наказу Управління освіти Деснянського району від 30.09.2013 року № 465 «Про проведення І та другого етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014навчальному році» та наказу Управління освіти Деснянського району від 04.12.2013 р. № 599 «Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського територіального відділення Малої академії наук України у 2013-2014 н.р.» та з метою реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді учні школи брали активну участь і районних олімпіадах та І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

За підсумками оцінювання олімпіадних робіт учні школи зайняли такі призові місця:

Клас Місце ПІБ учня ПІБ вчителя
Українська мова і література
7 ІІІ Загарій Діана. Орлик А.М.
Французька мова
8 І Лако Тангал Капустіна Л.Д.
8 ІІ Прядун Марія
8 ІІІ Гордієнко Анна
Німецька мова
9 ІІ Ващук Юліана Нікуліна О.С.
Математика
6 ІІІ Волк Катерина Ткаченко Г.Ф.
11 ІІІ Сєроштан Богдан Федорова В.Б.
Правознавство
9 ІІІ Ващук Юліана Федорчук Н.М.
Географія
8 ІІІ Киричок Марина Пазіч В.І.
10 ІІ Загороднюк Дмитро Пазіч В.І.
Англійська мова
4 ІІІ Мамка Юлія Дідківська В.В.
8 ІІІ Гордієнко Анна Журба О.Д.
10 ІІІ Загороднюк Дмитро Гриненко Л.В.
11 ІІ Петров Олексій Журба О.Д.
Комп’ютерна графіка
8 І Синельник Анастасія Агафонова С.Б.
Офісні технології
3 ІІ Шелякова Софія Агафонова С.Б.
10 ІІ Войцехівський Максим
Web-дизайн
6 І Рековський Олександр Агафонова С.Б.
9 І Шелякова Софія
10 ІІ Романов Владислав
10 ІІ Федорук Сергій
10 ІІІ Остапенко Галина

 

На районний конкурс-захист робіт МАН було представлено 12 робіт учнів. Журі визначило переможцями таких учнів:

Місце ПІБ учня Клас Секція Педагогічний керівник
ІІІ Загороднюк Дмитро 10 історія України Глушенко В.І.
ІІІ Ващук Юліана 9 всесвітня історія Глушенко В.І.
ІІ Кулик Юлія 9 фольклористика Орлик А.М.
ІІ Камара Елізабет 11 англійська мова Гриненко Л.В.
ІІ Загороднюк Дмитро 10 алгебра Заграйчук С.В.
ІІІ Боярінов Володимир 10 алгебра Заргайчук С.В.
ІІ Киричок Марина 8 англійська мова Диптан О.В.
ІІІ Крижак Яна 8 англійська мова Диптан О.В.
ІІІ Прядун Марія 8 французька мова Капустіна Л.Д.
ІІІ Киричок Марина 8 історія України Кучук О.Й.

Петренко Андрій учень 3А класу – І місце в ІІ (районному) етапі ХІV народного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Варто відмітити, що найбільше робіт було представлено вчителями історії, іноземних мов та математики. Тематика учнівських наукових досліджень була різноманітна та актуальна.

Проте слід відмітити, що недостатньо уваги науково-дослідницькій роботі приділяють вчителі світової літератури, фізики, хімії, біології, трудового навчання, образотворчого мистецтва та російської мови.

На підставі вищезазначеного,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Відзначити учнів-призерів олімпіад та конкурсу-захисту МАН «Дослідник» дипломами Управління освіти на святі «Останнього дзвоника» 30.05.2014 р.
  2. Вчителям: Агафоновій С.Б.,  Журбі О.Д., Гриненко Л.В., Федорчук Н.М., Дідківській В.В., Орлик А.М., Пазічу В.І., Ткаченко Г.Ф., Федоровій В.Б., Капустіній Л.Д., Нікуліній О.С., Глушенко В.І., Заграйчук С.В., Диптан О.В., Кучуку О.Й. оголосити подяку за активну роботу з обдарованою молоддю.
  3. Головам методичних комісій проаналізувати підсумки районного етапу предметних олімпіад, спланувати заходи по покращенню рівня знань, умінь та навичок учнів з перерахованих предметів з метою розвитку та вдосконалення пізнавальних інтересів учнів, їх творчої активності.
  4. Контроль за виконанням наказу покласти на  заступника директора з навчальної роботи Глушенко В.І.

 

Директор                                                          О.Слива