1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня – Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня у світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. 

Всесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді, на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн, прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно у межах акції “16 днів проти насильства”. Головна мета — звернути увагу суспільства на цю проблему.
Згідно з даними ВООЗ, станом на кінець 2019 року у світі проживало 38 млн людей з ВІЛ. У 2019 році кількість нових випадків інфікування становила 1,7 млн осіб.

Символ Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – червона стрічка, яка символізує пам’ять про людей, життя яких забрав СНІД. Також вона є символом боротьби із захворюванням і надії на те, що незабаром знайдуть ліки від “чуми XX століття”.
Учні і педагогічний колектив нашої школи не могли пройти осторонь цієї проблеми.

Учителі у класах провели виховні бесіди щодо цієї болючої теми, а діти змогли висловити свої думки та поставити хвилюючі їх питання. Біблотекар підготувала виставку “Не дай СНІДу шанс”, а учнівське самоврядування – виставку плакатів у фойє школи.

Кожна дитина нашої школи підтримала День боротьби, вдягнувши символ – червону стрічечку.

Поділитися в мережі