21 лютого - день рідної мови

21 лютого – день рідної мови

Щороку, в лютому, світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова – це засіб збереження і розвитку нашого духовного спадку. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови в школі було проведено ряд заходів: учні писали диктанти про мову, провели конкурс читців віршів про мову та конкурс на кращий самостійно написаний вірш. А також проводили інтерактивні перерви, виготовляли стіннівки. Цікаво пройшов квест “Вивчаємо рідну мову”. Крім того, учні школи  зареєструвалися в грі “Соняшник” та  конкурсі Петра Яцика.

У 6-а класі пройшов конкурс на краще виконання поезій про мову. Діти із задоволенням розповідали вірші, були визначені переможці. Це Павленко Даша, Бойко Владислава, Свінціцька Ірина.

У 5-а класі прийшла гра-квест. Діти відвідали станції” Загадкова”, “Фразеологія”, “Лінивому не розгадать ніколи”. Учні із цікавістю виконували завдання, подорожуючи по країні рідної мови.

У 7-в класі діти до свята підготували виставку газет. Був проведений конкурс. Кращі газети вони демонструють.

Учні 7-8 класів писали диктант до Дня рідної мови.