6 листопада - День визволення Києва!

6 листопада – День визволення Києва!

77 років тому, 6 листопада 1943 року, радянські війська в ході Київської наступальної операції визволили від німецько-фашистських загарбників столицю України – місто Київ. Із вдячністю всі ми схиляємо голови перед героями. Ми у вічному боргу перед Вами – за обірвану війною юність і самопожертву. Саме Вам ми завдячуємо мирним небом, свободою, можливістю творити і навчатися. Величний подвиг наших батьків, дідів та прадідів назавжди залишиться джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Учні та вчителі школи також відзначали цю пам’ятну подію.

Копії  документів та фото тих часів  були представлені на виставці у вестибюлі школи.

Члени гуртка технічного моделювання виставили зроблені власними руками моделі військової техніки тих часів, які брали участь у наступальній операції “Битва за Дніпро” та деякі зразки сучасної бойової техніки української армії.

Вічна слава визволителям Києва та України !