Author Archives: shkola

До Дня Захисника України

До Дня захисника України та Дня Козацтва учні 10-х класів підготували уривок за мотивами твору С.С.Гулака-Артемовського “Запорожець за Дунаєм”. Цікавий матеріал та подіїї часів козацтва викликали великий інтерес учнів. Учасники театрального гуртка “Світанок” із захопленням знайомилися з подіями, що стали сюжетом відомої першої української опери, музику та лібретто якої написав Семен Степанович Гулак-Артемовський, та ще й сам виконував партію Івана Карася, будучи солістом Петербурського Маріїнського театру, де вперше відбулася прем’єра опери “Запорожець за Дунаєм”, котрій судилося стати безсмертною і яка до цього часу йде на сценах театрів всього світу.  Отже, з прем’єрою вас, юні виконавці!

Запорожець за Дунаєм

“Увага! Діти на дорозі”

Місячник з профілактики дитячого дорожно-транспортного травматизму

Конкурс малюнків “Я-пішохід!”

Виступ агітбригади “Світлофорики”

Учасники гуртка “Юний інспектор дорожнього руху”(ЮІР) брали активну участь у підготовці до місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму “Увага! Діти на дорозі!”. Учні 9-А класу проводили з школярами початкових класів  бесіди та  вікторини з правил безпеки на дорогах та вулицях. Підготували виступ агітбригади “Світлофорики” для цікавого викладення правил дорожнього руху. В умовах карантину їхній виступ був заснятий на відео  та демонструвався у класах засобами дистанційного зв’язку.

Міська влада готова відтермінувати запровадження єдиного електронного квитка

Пільговики продовжать користуватися громадським транспортом на звичних умовах