Міжнародний день грамотності

Сьогодні в нашій школі пройшло свято грамотності.
Шляхів до мовної досконалості безліч, але всі вони починаються з любові до рідної мови,
до майстерного бажання володіти нею і відчуття власної відповідальності за рідну мову.
Міжнародний день грамотності – один із днів, що відзначається в системі ООН.
Цей день щорічно святкується 8 вересня.
Тому, напередодні такого цікавого українського дня, були проведені відповідні заходи.
Учні 8-А класу разом з класним керівником Орлик А.М. підготували інформаційну хвилинку
«8 вересня – Міжнародний день грамотності». Це був цікавий виступ агітбригади та словникові диктанти в 3,4 та 5 класах.
Під час перевірки диктантів було багато сміху. Веселилися і 8-й клас, і молодші учні.
Боротьба з неписьменністю, як і раніше залишається завданням величезного масштабу і складності.
Вивчайте мову, удосконалюйте свої знання, адже грамотність – це запорука успіху.