Педагогічний колектив

Кафедра української мови та літератури

1 (1)

Кафедра початкової школи

1

 

1 (2)Кафедра математики, фізики та інформатики

з/п

П.І.Б.

вчителя

Предмет

Кваліфікаційна

категорія

Педагогічні

звання

Педстаж

1.

Агафонова

Світлана

Богданівна

Інформатика

Вища

Вчитель-

методист

25 р.

2.

Бігдай

 Ілона

Олександрівна

Інформатика

Математика

ІІ категорія

12р.

3.

Заграйчук

Світлана

Василівна

Інформатика

Математика

Вища

Старший

учитель

33 р.

4.

Мельник

Марія

Миколаївна

Математика

Вища

Вчитель-

методист

26 р.

5.

Стукало

Тетяна

Миколаївна

Фізика

 Астрономія

Вища

14 р.

6.

Ткаченко

Галина

Федорівна

Математика

Вища

Старший

учитель

35 р.

7.

Федорова

Віра

Борисівна

Математика

Вища

Старший

учитель

35 р.

Кафедра іноземних мов

1 (5)

з/п

П.І.Б.

вчителя

Предмет

Кваліфікаційна категорія

Педагогічні звання

Педстаж

1.

Апанасенкова

Ніна

Дмитрівна

Німецька

мова

 

Вища

26р.

2.

Григоренко

Валентина  Антонівна

Англійська

мова

Вища

Старший

вчитель

30р.

3.

Гриненко

Любов

Валентинівна

Англійська

мова

Вища

23р.

4.

Демська

Валентина

Василівна

Англійська

мова

Вища

Старший

вчитель

28р.

5.

Дідківська

Валентина

Володимирівна

Англійська

мова

Вища

Старший

вчитель

31р.

6.

Диптан

Оксана

Валентинівна

Англійська

мова

Вища

22р.

7.

Журба

Олена

Дмитрівна

Англійська

мова

Вища

25р.

8.

Казнодій

Марина

Леонідівна

Англійська

мова

І категорія

16р.

9.

Капустіна

Лариса

Дмитрівна

Французька мови

Вища

Старший

вчитель

44р.

10

Марценюк

Оксана

Василівна

Англійська

мова

І категорія

14р.

11

Новохацька

Наталія

Олександрівна

Англійська

мова

Вища

25р.

12

Чугай

Тамара

Федорівна

Російська та зарубіжна

література

Вища

Старший

вчитель

35р.

13

Глумчер

Ірина

Вікторівна

Російська та зарубіжна

література

Вища

Старший

вчитель

Вчитель- методист

37р.

Кафедра фізичної культури та Захисту Вітчизни

1 (4)

з/п

П.І.Б. вчителя

Предмет

Кваліфікаційна категорія

Педагогічні звання

Педстаж

1.

Бондарєва

Жанна

Вікторівна

Фізична культура

Вища

16 р.

2.

Щербакова

Валентина

Анатоліївна

Фізична культура

Вища

24 р.

3.

Карпусь

Олена

Миколаївна

Фізична культура

І категорія

 –

26 р.

4.

Попович

Анатолій

Миколайович

Захист Вітчизни

І категорія

 –

42 р.

5.

Попович

Ольга

Ярославівна

Захист Вітчизни

ІІ категорія

 –

19 р.

Кафедра світової літератури та історії

1 (6)

з/п

П.І.Б. вчителя

Предмет

Кваліфікаційна

категорія

Педагогічні

звання

Педстаж

1.

Глушенко

Валентина

Іванівна

Історія

Вища

Старший вчитель

37 р.

2.

Мірян

Наталія

Олексіївна

Історія

Вища

              –

26 р.

3.

Федорчук

Наталія

Миколаївна

Історія та правознавство

Друга

              –

6 р.

Кафедра природознавчих наук

з/п

П.І.Б. вчителя

Предмет

Кваліфікаційна категорія

Педагогічні звання

Педстаж

1.

Товстенчук Олена Пилипівна

Хімія

І категорія

 –

22 р.

2.

Парубоча Оксана Миколаївна

Біологія

Спеціаліст

3р.

3.

Яковенко Марина В’ячеславівна

Географія та природознавство

ІІ категорія

 –

18 р.

4.

Карабаш Олеся Анатоліївна

Основи здоров’я

ІІ категорія

 –

15 р.

 

Кафедра трудового навчання, образотворчого мистецтва та музики

з/п

П.І.Б. вчителя

Предмет

Кваліфікаційна категорія

Педагогічні звання

Педстаж

1.

Ломачук

Тетяна

Аркадіївна

Трудове навчання та технології

Вища

Старший вчитель

36 р.

2.

Шпіца

Роксолана

Ігорівна

Музичне мистецтво

ІІ категорія

_ –

8 р.

3.

Бзовська

Лариса

Володимирівна

Музичне мистецтво

Вища

Вчитель-методист

50 р.

4.

Гришковець

Марина

Сергіївна

Образотворче мистецтво

Спеціаліст

2р.