день боротьби з СНІДом

День боротьби з СНІДом

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом.
Це день солідарності і виявлення толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, а також нагадування про важливість формування здорового способу життя, як життєвого орієнтира для кожної людини.
В цей день педагоги та учні нашої школи самостійно виготовили стрічки солідарності та прийняли участь в акції «СТОП СНІД! Це стосується кожного».
Також, під час проведення занять, учні 7-Б та 7-В класів познайомились з картками гри «Фото-фішка» та висловили свою думку, щодо способів збереження здоров’я в підлітковому віці. Ці заходи допомогли підвищити рівень поінформованості учасників з питань здоров’я, усвідомити наслідки ризикованої поведінки та перевірити свої знання щодо міфів ризику інфікування ВІЛ.