деньракетнихвійськ04

День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ України

3 листопада Збройні Сили України відзначають одразу два свята: День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ.

Вони стоять на варті України і завжди готові миттєво боронити країну за допомогою своєї грізної зброї.

3 листопада професійне свято відзначають «Боги війни» – ракетні війська і артилерія. Ці підрозділи – непохитна міць української армії, яка неодноразово доводила свою ефективність у боях із сепаратистами та російськими військовими. Саме робота нашої артилерії не раз змушувала ворога тікати з поля бою та рятувала життя піхотинців, що стоять на передньому краю оборони України.

Бойові дії на території України засвідчили високу ефективність застосування ракетних та артилерійських формувань і підрозділів. В сучасних умовах ведення війни цей рід військ є визначальним для досягнення стратегічного успіху на театрі воєнних дій.

Історія української артилерії бере свій початок від гетьманування Івана Мазепи. Гетьман Мазепа був фахівцем у артилерії, під час його правління значно збільшився гарматний арсенал України, ставши одним із найбільших у Європі.

 Надалі артилерія поступово розвивається і стає надпотужним засобом впливу на полі бою, а під час Другої світової до неї додається і її ракетна складова.

У час, коли Україна знову бореться за свою незалежність , застосування артилерії дало можливість з початком війни у боях здобути вогневу перевагу над ворогом, забезпечити поразку його угруповань у низці боїв та досягнути поставленої мети.

Також професійне свято відзначають сьогодні й інженерні війська. Саме вони забезпечують піхоті та танкістам просування вперед. Військові інженери розчищають проходи через мінні поля і загородження супротивника, розбирають завали і руйнування для забезпечення руху наших військ. За плечима професійних саперів десятки кілометрів розмінованих територій та врятованих життів, як військових, так і цивільних на Донбасі та по всій Україні.

Вітаємо військових з професійними святами та бажаємо переможного вогню та вдалих операцій!

 

Шановні «Боги війни»! У цей святковий день, вітаємо усіх військовослужбовців ракетних військ і артилерії з професійним святом! Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди, невтомної наснаги та успіхів у ратній праці на благо нашої України!

Разом переможемо!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Поділитися в мережі