9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.

День Європи для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи є важливим кроком у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Учні 5-В разом із класним керівником з нагоди святкування Дня Європи підготували навчальне відео з цікавими фактами про цей день. Діти також створили малюнки. А також підготували сюрприз – виконання пісні “Ой, у лузі червона калина” кількома мовами європейських країн.