Учнівський Е-Квиток

Учнівський квиток стане електронним ключем учня до різних сервісів та можливостей →

В новому 2020-2021 н.р. учнівські квитки старого зразка не будуть дійсні і школа має до замовити друк нових Електронних учнівських квитків для тих хто ще не отримав їх та для тих, у кого закінчився термін дії (для тих, у кого закінчився термін дії Е-Квітка школа перезамовить, так як фото вже є в базі).

03 вересня 2020 року відбулося пленарне засідання XI сесії VІІІ скликання Київської міської ради, на якому серед інших питань в порядку денному був пункт № 6 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 461/6512 «Про затвердження Комплексної міської цільової програми «Електронна столиця» на 2019–2022 роки (від 16.03.2020 № 08/231-645/ПР) – Про виділення бюджету на друк електронних учнівських квитків для учнів загальноосвітніх шкіл міста Києва в повному обсязі».

Оскільки рішення про виділення коштів не було підтримано, друк учнівських квитків, що були попередньо замовлені, тимчасово не здійснюватиметься. При цьому послуга замовлення електронного учнівського квитка на Веб-порталі надання електронних послуг https://my.kyivcity.gov.ua тимчасово відключена до вирішення питання з наданням фінансування.

Інструкція