Кафедра історії ім. проф. М.П. Ковальського Національного університету «Острозька академія»
Кафедра історії ім. проф. М.П. Ковальського Національного університету «Острозька академія»
 
Кафедра історії ім. проф. М.П. Ковальського Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 10-11 класів ЗНЗ України взяти участь у ІІ Всеукраїнській учнівській Інтернет-олімпіаді з історії України.
Інтернет-олімпіада буде проведена 25 квітня-04 травня 2022 року у вигляді онлайн-тестування,  яке містить завдання з історії України, відповідно до програми для заклади загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти. За складністю тести відповідають рівню завдань з історії України для зовнішнього незалежного оцінювання.
Перед проходженням тестування прохання зареєструватись за посиланням⇒

Згідно з умовами олімпіади, кожен зареєстрований учасник матиме змогу, протягом 30 хвилин пройти онлайн-тест, і таким чином перевірити рівень своїх знань. Результати олімпіади будуть опубліковані на офіційному сайті Національного університету «Острозька академія» та доведені до відома учасників після 15 травня 2022 р. Переможці, учасники конкурсу, а також їхні педагогічні наставники будуть відзначені Дипломами, Подяками та сертифікатами (електронними).

Запрошуємо учнів 10-х, 11-х класів перевірити свої знання з історії України і сподіваємось зустрітись у стінах Національного університету «Острозька академія»!

Контактна особа:

Годжал Світлана Сергіївна,

тел: 097 604 55 29

e-mail: svitlana.hodzhal@oa.edu.ua

З найкращими побажаннями,

Приймальна комісія НаУ “Острозька академія”
 
Поділитися в мережі