Відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України

Шановні учні та батьки!

Запрошуємо Вас взяти участь у загальнорайонних святкових заходах з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України.

23 серпня о 08.45 – розпочнеться урочистий мітинг з нагоди Дня Державного Прапора України (поруч з адміністративною будівлею Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації по просп. Маяковського, 29) –
– церемонія урочистого підняття Державного Прапора України;
– урочисте вручення паспортів громадянина України юнакам і дівчатам, які проживають у Деснянському районі та досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві;
– нагородження відзнаками мешканців району, представників інститутів громадянського суспільства, державних службовців з нагоди свята та за сумлінну працю, високі професійні досягнення.

23 серпня о 8.45 – легкоатлетичний забіг та велопробіг з Державним Прапором України. Початок старту від просп. Володимира Маяковського, 85 (супермаркет «Billa»), місце фінішу – просп. Володимира Маяковського, 29 (Деснянська райдержадміністрація).

23 серпня о 10.00 – Урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку «На честь борців за свободу та незалежність України» (на розі вул. Оноре де Бальзака та просп. Романа Шухевича).

23 серпня з 16.00 до 19.00 – відбудеться Фестиваль національних культур «Етнічний віночок», «Ми різні, але ми єдині. Ми діти твої, Україно!» на площі поруч з адміністративною будівлею Деснянської райдержадміністрації:
– виставка предметів мистецтва, побуту, одягу різних національностей;
– майстер-класи бойових мистецтв, національного прикладного мистецтва, каліграфії, розпису на тілі, аквагрим;
– дитячі ігрові зони;
– фотозони;
– конкурси та рухливі розваги, розіграші подарунків та призів;
– встановлення Рекорду України;
– концерт творчих колективів різних національностей

24 серпня з 16.00 до 22.00 – Святкова дискотека у парку «Молодіжний» до Дня незалежності України.

21-22 серпня – спортивний захід ‒ футбольний турнір серед аматорських команд «Кубок Незалежності», присвячений 30-й річниці незалежності України (на Центральному районному стадіоні по вул. Драйзера, 2-б).

Тож гостинно запрошуємо усіх бажаючих долучитись до святкувань та взяти участь у заходах!

Відсвяткуємо День Державного Прапора та 30-у річницю незалежності України разом!

Поділитися в мережі