16днів02

Міжнародна акція “16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 

Ось і в нашій школі дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Основними завданнями акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Учні 11-А класу (Корсун Альона, Семікін Нікіта) провели кілька зустрічей (online), де говорили про неможливість насильства в сім’ї, грубості та жорстокості у відношеннях у школі між старшими та молодшими класами, про неможливість булінгу між учнями, що це не красить людей ні в дитинстві, ні в майбутньому.

Учні 9-Б класу (Морозова Діана, Юхименко Вероніка)  виступили з доповіддю «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства», привели приклади жорстокого ставлення до жінок, дітей за кордоном, де їх продають у гендерне, сексуальне, фізичне рабство.

Учні 10-Б класу (Олександра Фещенко, Єва Башко, Лєра Волинчик, Артем Циба) у виступі «Поставимо насильство в глухий кут»  закликали до формування серед українців високого рівня відносин вихованих, активних, патріотичних громадян, які сьогодні боронять свою рідну Україну від жорстокого та безжалісного ворога.

Головна мета такої акції – проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства, жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Поділитися в мережі