Московитська гра

Московитська гра

Масова реклама нібито легкої гри “Hamster Kombat” для заробітку дала свої результати. Українці тицяють на хомʼяка в телеграм-боті, нібито заробляючи, але по факту віддають свої дані на московитські ресурси.

Спочатку пішла масова реклама цієї «диво-гри» у соціальних мережах ТікТок, Фейсбук та Інстаграм: все просто: встановлюєш тг-бот і починаєш грати. Мовляв, «без вкладень» можна отримати чи не 1000 доларів в день. Але все не так просто.

Колеги з AIN.ua (https://cutt.ly/gey0wqLT) і Bahmut.in.ua (https://cutt.ly/Jey0wcQb) дослідили цю гру і вважають, що вона небезпечна для українців.

По-перше, у гри нема політики конфіденційності.

По-друге, і це головне: гра має російським домен. Hamster Kombat зареєстрований RU-CENTER Group — одним із найбільших реєстраторів доменних імен і хостинг провайдерів. Місцем реєстрації вказано москву. https://cutt.ly/bey0t8eW Нагадаємо, що компанії країни-агресора зобов’язані зберігати на серверах внутрішні дані користувачів і надавати їх силовикам на вимогу.

Зараз збільшується кількість статей і реклами про цю гру на десятках майданчиках. Але памʼятайте, що безкоштовний сир і обіцянка легких грошей – ознака того, що продуктом, який купують, є саме ви.

Поділитися в мережі