Національний університет харчових технологій

Національний університет харчових технологій

, ,

Привіт, абітурієнте!

Національний університет харчових технологій запрошує тебе на навчання для здобуття рівня «Бакалавра» за спеціальністю

131 – ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА

Освітня програма: Прикладна механіка

Прохідний бал на бюджет у 2022 році складав – 130.1

Вартість навчання за 2022-2023 навчальний рік складає:

  •  денна форма у 2022р -16 600 грн
  •  заочна форма у 2022р. – 10 600 грн

Відповідальний підрозділ за дану спеціальність: Навчально-науковий Інженерно-технічний інститут ім.акад.І.С.Гулого

Ми випускаємо інженерів, які для вирішення задач прикладної механіки, розрахунку та розробки конструкцій машин, механічних систем, технології виготовлення машин застосовують інтелектуально-спрямовані технічні засоби.
Наші фахівці мають навички практичного використання комп’ютеризованих систем розроблення та керування обладнанням, експлуатаційної підготовки виробництва та здійснення інженерних досліджень.
Області кар’єрного росту після навчання: інженерія в машинобудуванні; експлуатація та налагоджування сучасного комп’ютеризованого технологічного і пакувального обладнання; робототехніка; мехатроніка (зокрема біомехатроніка).

Наші випускники працюють:

  • на підприємствах: виготовлення різних видів пакувальних матеріалів та тари; переробки використаної упаковки; розроблення та експлуатації робототехнічних комплексів та мехатронних систем для харчової, фармацевтичної та інших галузей промисловості.
  • у вітчизняних і міжнародних компаніях і організаціях науково-технічної сфери: менеджмент з продажів обладнання харчової та пакувальної галузі; інженерно-логістичний відділ закупівлі сучасного обладнання; конструкторське інноваційне бюро по розробленню обладнання харчової та пакувальної галузі; відділ технічного контролю та забезпечення якості обладнання.
Поділитися в мережі