Обережно, шахраї в телеграмі!
Так, найкраще – видалити телеграм, але наразі ним продовжує користуватися велика кількість українців.
Пішла друга хвиля шахрайської схеми, в якій викрадають акаунти українців.
Як це працює?
Вам приходить повідомлення від когось з ваших контактів, що вам подарували преміум-підписку і, щоб її активувати, слід перейти за посиланням, яке виглядає як посилання на телеграм.
Опція подарувати преміум-доступ дійсно є у телеграмі, проте у цьому випадку працюють шахраї. За посиланням заховано зовсім інше посилання, яке перекидає вас на повторну авторизацію у месенджері і ви просто віддаєте свій логін і пароль шахраям. За кілька хвилин подібна розсилка йде усім вашим контактам.
Отож, якщо ви досі користуєтеся телеграмом, то встановіть подвійну автентифікацію і не ходіть підозрілими акаунтами та посиланнями.