Список 1-х класів 2020-2021 н.р.

1-А клас

  1. Авер’янов Нікіта
  2. Андрійчук Владислав
  3. Артюх Ульяна
  4. Береговий Артем
  5. Бережна Кіра
  6. Боровик Михайло
  7. Войновський Дмитро
  8. Дашко Кіра
  9. Денисова Марія
  10. Зінченко Олександр
  11. Карабаш Аліса
  12. Кроха Марія
  13. Курко Анна
  14. Курко Євген
  15. Леміш Софія
  16. Митасьова Дар’я
  17. Осьмак Тимофій
  18. Паламаренко Валерія
  19. Попіль Михайло
  20. Провотар Тимофій
  21. Руденко Єлизавета
  22. Савицький Данііл
  23. Севернюк Анастасія
  24. Седлецький Дмитро
  25. Слободянюк Ілона
  26. Соловйов Яків
  27. Хасанова Малейка
  28. Хуторянський Мар’ян
  29. Циток Петро
  30. Шепеленко Павло
  31. Шундік Ігор
  32. Шутковська Поліна

Класний керівник: Корольчук Валентина Вікторівна

1-Б клас

1.Абдуллаєва Сіддіка

2.Василенко Іван

3.Ващишин Марк

4.Власюк Єгор

5.Глазок Дмитро

6.Дуброва Кіра

7.Іволга Софья

8.Казакова Софія

9.Касян Діана

10.Кирик Милана

11.Коноваленко Данило

12.Костенко Марія

13.Краснова Дар’я

14.Краснова Мар’я

15.Леонтьєва Катерина

16.Ложкін Артем

17.Макаренко Лілія

18.Молькова Аріна

19.Мудра Єлизавета

20.Нагайська Олена

21.Новохижна Анна

22.Олешко Діана

23.Отрошенко Станіслав

24.Паливода Олександр

25.Печериця Володимир

26.Поплавська Тетяна

27.Просняков Ярослав

28.Сергієнко Олександр

29.Стефак Тимофій

30.Супрун Мирослава

31.Тарасенко Микита

32.Юрченко Владослава

Класний керівник: Тесленко Людмила Володимирівна

1-В  клас

  1. Адаменко Єва
  2. Адаменко Марія
  3. Андріїва Анна
  4. Астапова Таїсія
  5. Банудзь Анна
  6. Бачинська Єлизавета
  7. Білобжицький Ілля
  8. Гаджієв Раул
  9. Герасимчук Тимофій
  10. Гресько Владислав
  11. Доценко Катерина
  12. Кашпур Вероніка
  13. Колесник Павло
  14. Коростельов Дмитро
  15. Кравченко Тимофій
  16. Листуха Олександр
  17. Малинко Микола
  18. Мерзла Софія
  19. Назаренко Назар
  20. Назаров Дмитро
  21. Підосична Владислава
  22. Пучок Богдан
  23. Радченко Тимофій
  24. Романюк Павло
  25. Синюк Анастасія
  26. Синюк Софія
  27. Сміщенко Андрій
  28. Софієнко Ростислав
  29. Старик Іван
  30. Столяр Антоніна
  31. Суховій Аліна
  32. Тименко Соломія

 

Класний керівник: Проснякова Людмила Анатоліївна

 

Поділитися в мережі