Тиждень безпеки дорожнього руху

Згідно з листом Міністерства охорони здоров’я України та загального плану заходів проведення Тижня безпеки дорожнього руху, організованого з метою привернути увагу суспільства до проблем поліпшення ситуації з дорожньо-транспортною аварійністю, з 17 по 21 травня 2021 року у школі проведено ряд запланованих заходів.
У вестибюлі школи виставлені стінівки та плакати про правила безпеки дорожнього руху, які висвітлювали основні засоби запобігання травматизму і необхідність знати і виконувати ПДР.

Серед учнів початкових та середніх класів проведено кункурс малюнків про правила поведінки на дорозі для підвищення безпеки дорожнього руху. Кращі роботи представлені на виставці для ознайомлення учнів з необхідністю виконувати правила дорогою до школи та додому.

Активно брали участь у проведенні Тижня безпеки дорожнього руху учасники гуртка ЮІР (Юні інспектори руху). Окрім проведення вікторини на знання ПДР, конкурсу загадок, учні підготували виставу “Подорож до Країни Дорожніх Знаків”, де в ігровій формі та за участю глядачів учні слідкували за цікавими пригодами героїв казки – Поміхи-Неуміхи, Котика, Світлофора, учнів, Дорожніх знаків та ін.

21 травня у всіх класах проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху за проектом “Безпечна країна”, “Безпечна дорога до школи та додому”, перегляд відео та тематичних мультфільмів про правила дорожнього руху.
Всі заходи спрямовані на забезпечення знань та дотримання правил дорожнього руху учнями школи.

Поділитися в мережі