• Політика конфіденційності
  • Корисні посилання
  • Мапа сайту
Школа І-ІІІ ступенів №263
  • Головна
  • Про нас
    • Вибір підручників 2025-2026 н.р
    • Стратегія розвитку школи
    • Положення про академічну доброчесність
    • Територія обслуговування
    • Прозорість та інформаційна відкритість
    • Моніторінг
    • Атестація
    • Тимчасовий порядок організації освітнього процесу
    • Наявність вакансій
    • Використання публічних коштів
  • Учням
    • Розклад ZOOM конференцій
    • Права і обов’язки
    • Безпечний шлях до школи
    • СТОП булінг
    • Запобігання та протидія насильству та жорстокому поводженню з дітьми
    • Звертатися по допомогу – це сміливо
    • Правила поведінки здобувачів освіти
    • Безпека в інтернеті
    • Здоровий спосіб життя
    • ДПА / ЗНО
    • Консультації
    • Дистанційна освіта
  • Для батьків
    • НУШ
    • Школа повного дня
    • ДПА / ЗНО
    • Електронний журнал
    • Учнівський Е-Квиток
    • Вступ до 1 класу
    • Поради батькам
    • Що таке ВПЛ?
  • Новини
    • Календар подій
    • Допомога
    • Профорієнтація
  • Безпека в інтернеті
    • Безпека в інтернеті
    • Інтернет-безпека
  • Контакти
    • Електронна скринька
  • Повітряна тривога
  • Довідник допомоги
  • Click to open the search input field Click to open the search input field Пошук
  • Меню Меню
  • Посилання на Youtube
  • Посилання на Facebook
Ви зараз тут: Головна1 / Новини2 / Загальні новини3 / Всі новини в Telegram
Всі новини в Telegram

Всі новини в Telegram

Загальні новини

Всі новини в Telegram

Створено телеграм-канал школи. Тепер всі новини на каналі школи

Всі новини в Telegram - Школа І-ІІІ ступенів №263

Поділитися в мережі
04.12.2020
Теги: Загальні новини
https://school263.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/12/telegram.png 300 300 admin https://school263.kiev.ua/wp-content/uploads/2021/12/logo263-1.png admin2020-12-04 17:44:342020-12-04 17:49:32Всі новини в Telegram
Можливо вам буде цікаво
Толока "Школа своїми руками" - Школа І-ІІІ ступенів №263 Толока “Школа своїми руками”
Продовжено дію учнівських квитків - Школа І-ІІІ ступенів №263 Продовжено дію учнівських квитків
Казковий світ дитинства Казковий світ дитинства
У передчутті Великодня - Школа І-ІІІ ступенів №263 У передчутті Великодня
Всесвітній день води - Школа І-ІІІ ступенів №263 Всесвітній день води
День енергозбереження - Школа І-ІІІ ступенів №263 День енергозбереження

МИ В FACEBOOK

МИ В FACEBOOK

Всі новини в Telegram

Всі новини в Telegram

Останні новини

  • Досліджуємо світ
    Досліджуємо світ книжок09.10.2026 - 17:16
  • День захисників і захисниць України
    День захисників і захисниць України01.10.2026 - 11:31
  • ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ
    ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ СЕБЕ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ29.09.2026 - 14:54
  • День миру
    День миру в Україні!21.09.2026 - 15:23
  • День Смайлика
    День Смайлика19.09.2026 - 15:24

Позначки

1 класCOVID-19БезпекаВипускникиВідпочинокВільні місцяДистанційне навчанняДля батьківДля вчителівДопомогаДякуємо захисникамЗНО і ДПАЗагальні новиниМайбутнім абітур'єнтамНаказиНовиниПозакласна роботаПрофосвітаЯк не стати овочеме-квиток
Powered by DaysPedia.com
Поточний Час в місті
Київ
044759
Пн., 7 Листопада
06:58am 09:26 16:24pm
Loading... Погода на 2 тижні Meteoprog
imena.ua   MiroHost - крупнейший хостинг-провайдер в ”краине 
©ШКОЛА №263, 2010—2026. | Technical support of ©WEB HAVEN & ©Webvizitka
  • Посилання на Youtube
  • Посилання на Facebook
  • Політика конфіденційності
  • Корисні посилання
  • Мапа сайту
Посилання на: 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА Посилання на: 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА 16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА - Школа І-ІІІ ступенів №263 Посилання на: 6 грудня – День Збройних сил України Посилання на: 6 грудня – День Збройних сил України 6 грудня – День Збройних сил України - Школа І-ІІІ ступенів №2636 грудня – День Збройних сил України
Перейдіть угору Перейдіть угору Перейдіть угору