Про нас

    Школа І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця створена відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 18.05.87р. за № 520 та знаходиться в комунальній власності. Школа є юридичною особою, має самостійний баланс, печатку, штамп, ідентифікаційний номер. Засновником школи є управління освіти Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації. У школі  визначена українська мова навчання згідно з рішенням “Про зміни в мережі установ  народної освіти  на 1987/88н.р.” від 18.05.87р. № 520. У школі поглиблено вивчається англійська мова; профілі навчання – інформаційно-технологічний та філологічний (іноземна філологія).

    Відповідно до рішення Київської міської ради від 08.07.2010 року № 983/4421 “Про присвоєння закладам освіти міста Києва імен видатних українських діячів” школі було присвоєно ім’я видатного українського полковника Євгена Коновальця.

     У школі навчається 747 учнів в 27 класах:  в школі  І-го ступеня – 340 учнів, в школі ІІ-го ступеня – 350 учнів, в школі ІІІ ступеня – 57 учнів. Працює 7 груп продовженого дня. Контингент школярів складається з жителів усього масиву Троєщина, а не тільки мікрорайону.

     Педагогічний колектив школи – це 76 працівники. Серед них вищу категорію мають – 31 учитель, І категорія – 12 , ІІ категорія – 13 вчителів, спеціалістів – 5, Звання: “Старший учитель” мають 17 чоловік, “Учитель-методист” –  5 педагогічних працівників.

      В школі працюють 2 “Відмінники освіти України”, 6 учителів нагороджені Грамотами МОН України, 20 – Грамотами ГУОН, 36 – Грамотами РУО.

     Рівень фахової  та методичної підготовки педагогів дає можливість  продовжити роботу над науково-методичною проблемою «Створення комфортних умов для самовдосконалення, самореалізації особистості та забезпечення якості освітньої діяльності кожного учасника навчально-виховного процесу в режимі «Школи повного дня».

    В школі працює 2 комп’ютерні кабінети, інтерактивними дошками для використання в навчально – виховному процесі  оснащені 3 кабінети: кабінет інформатики, географії та фізики. На базі цих кабінетів проводяться  шкільні педради та конференції, районні та міські заходи.

      Адміністрація та профспілкова організація школи постійно тримає під контролем питання зміцнення здоров’я, соціального захисту як працівників школи, так і їхній дітей. Мобілізація зусиль педагогічного колективу спрямована на завершення виконання завдань міської програми “Столична освіта”.

      Школа забезпечує участь школярів у районних та міських олімпіадах, у секціях МАН. За високу результативність в районних та міських олімпіадах та МАН учнів школи нагороджені дипломами. У 2012-2013 н.р. 28 учнів стали призерами предметних районних олімпіад, 3 учні посіли призові місця на міських олімпіадах та 8 учнів стали призерами ІІ етапу конкурсу-захисту робіт МАН.

        З 2012 року школа почала роботу над реалізацією експериментального проекту «Школа повного дня» (наказ ГУОН від 03.09.2012 р. № 211 «Про організацію дослідно-експериментальної роботи в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах).

       З метою забезпечення освітніх потреб учнів відповідно до їх здібностей, задоволення їхніх різноманітних інтересів, створення умов для розвитку творчого потенціалу підлітків організована робота загальноосвітнього закладу в режимі повного дня. При цьому формування груп продовженого дня для учнів 1-7-х класів здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.10.2009 р. № 1121 «Положення про групу продовженого дня в загальноосвітньому навчальному закладі», наказу по школі на підставі заяв батьків та навчально-виховний процес в групах продовженого дня передбачає відпочинок учнів, організацію їх дозвілля та створення умов для самостійного виконання учнями домашніх завдань під керівництвом вихователя, який надає їм кваліфіковану допомогу. Режим роботи групи продовженого дня максимально відповідає освітнім запитам вихованців і затверджно наказом по школі.

      Позакласна робота в режимі роботи Школи повного дня організується відповідно до наказу по школі на підставі заяв батьків. Учні, які зараховані до школи повного дня, відповідно до уподобань, інтересів та нахилів можуть відвідувати індивідуальні, групові та факультативні заняття, що визначені варіативною складовою навчального плану, а також гуртки будь-якого напряму:

  • еколого-натуралістичного;
  • туристсько-краєзнавчого;
  • фізкультурно-спортивного;
  • художньо-естетичного;
  • філологічного;
  • мультимедійного;
  • науково-пошукового.

    Всього для організації гуртків в режимі повного дня передбачено 208 годин. В школі працює 43 гуртки.

      З метою створення належних умов для самопідготовки учнів, якісного виконання домашніх завдань, забезпечення успішної систематизації знань, умінь і навичок учнів, розвитку їх інтелектуальних здібностей у форматі державних програм і стандартів освіти, формування здібностей до самореалізації, самоконтролю, адекватної самооцінки, рефлексії як освідомлення себе і своєї діяльності, визначення у виборі напрямків навчання в позаурочний час організовано роботу консультпунктів, яка передбачає чергування вчителів-предметників для проведення консультацій з учнями 8-11-х класів.