2017

Учні школи брали активну участь районних олімпіадах, конкурсах-захистах МАН та конкурсах.

За підсумками оцінювання олімпіадних робіт та на підставі протоколів журі були визначені наступні результати:

  • Олімпіад:
Місце       ПІБ учня Клас Предмет    ПІБ учителя
І Рековський Олександр 9 кл. Веб –дизайн Агафонова С.Б.
ІІ Шрейдер Марія 9 кл. Веб –дизайн Агафонова С.Б.
ІІІ Медвідь Дар’я 6 кл. Комп’ютерна графіка Заграйчук С.В.
ІІІ Бекеньов Даніїл 8 кл. Комп’ютерна графіка Агафонова С.Б.
ІІІ Дубець Олександра 8 кл. Комп’ютерна графіка Агафонова С.Б.
ІІІ Верещака Катерина 9 кл. Комп’ютерна графіка Агафонова С.Б.
І Колісник Катерина 9 кл. Правознавство Федорчук Н.М.
ІІ Ропан Анастасія 9 кл. Правознавство Федорчук Н.М.
ІІІ Козак Анна 9 кл. Правознавство Федорчук Н.М.
ІІІ Загарія Діана 10 кл. Правознавство Федорчук Н.М.
ІІІ Куниця Олексій 10 кл. Правознавство Федорчук Н.М.
І Бекеньов Даніїл 8 кл. Офісні технології Агафонова С.Б.
ІІІ Любимова Єва 8 кл. Офісні технології Агафонова С.Б.
ІІІ Дубець Олександра 8 кл. Офісні технології Агафонова С.Б.
І Шрейдер Марія 9 кл. Офісні технології Агафонова С.Б.
ІІ Рековський Олександр 9 кл. Офісні технології Агафонова С.Б.
І Фещук Анастасія 10 кл. Офісні технології Агафонова С.Б.
ІІІ Коломієць Любов 8 кл. Англійська  мова Казнодій М.Л.
ІІІ Хлизова Поліна 8 кл. Англійська  мова Казнодій М.Л.
ІІІ Репік Катерина 9 кл. Англійська  мова Казнодій М.Л.
ІІІ Козак Анна 9 кл. Англійська  мова Новохацька Н.О.
ІІІ Кузьменко Дмитро 10 кл. Англійська  мова Журба О.Д.
І Гаджиєв Магамед 4 кл. Англійська  мова Демська В.В.
І Яник Софія 4 кл. Англійська  мова Гриненко Л.В.
ІІ Мельничук Андрій 4 кл. Англійська  мова Демська В.В.
ІІІ Красюк Марія 8 кл. Біологія Парубоча О.М.
ІІІ Шрейдер Марія 9 кл. Біологія Вовк О.І.
ІІІ Терентьєв Володимир 9 кл. Біологія Вовк О.І.
ІІІ Куниця Марія 7 кл. Українська мова Лівшун О.В.
ІІ Коломієць Любов 8 кл. Українська мова Шараєвська Н.В.
ІІІ Любимова Єва 8 кл. Українська мова Биструхіна Г.О.
І Загарія Діана 10 кл. Українська мова Орлик А.М.
ІІІ Хлизова Поліна 8 кл. Французька мова Капустіна Л.Д.
ІІІ Єйкович Володимир 6 кл. Математика Заграйчук С.В.
ІІІ Свинчук Дмитро 6 кл. Математика Ткаченко Г.Ф.
ІІІ Терентьєв Володимир 9 кл. Математика Мельник М.М.
ІІІ Прядун Марія 11 кл. Математика Ткаченко Г.Ф.
ІІІ Коломієць Любов 8 кл. Географія Пазіч В.І.
ІІІ Любимова Єва 8 кл. Географія Пазіч В.І.
ІІ Бабаєва Шаті 8 кл. Історія Федорчук Н.М.
ІІІ Коломієць Любов 8 кл. Історія Федорчук Н.М.
ІІІ Колісник Катерина 9 кл. Історія Мірян Н.О.
ІІІ Ізмаіграєв Ярослав 10 кл. Історія Глушенко В.І.
ІІ Репік Катерина 9 кл. Зарубіжна література Чугай Т.Ф.
ІІІ Скурська Анастасія 10 кл. Зарубіжна література Глумчер І.В.
ІІІ Зінчук Аліна 8 кл. Російська мова Чугай Т.Ф.
ІІІ Заєць Єлизавета 8 кл. Російська мова Глумчер І.В.
ІІ Репік Катерина 9 кл. Російська мова Чугай Т.Ф.
ІІ Бекеньов Даніїл 8 кл. Комп’ютерна анімація Агафонова С.Б.
ІІІ Дубець Олександра 8 кл. Комп’ютерна анімація Агафонова С.Б.

 

1.2  У конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН:

Місце         ПІБ учня Клас Секція Педагогічний

керівник

ІІІ Крижак Яна  11 кл. Географія Пазіч В.І.

 

  • За участь у конкурсах:

 

VII мовнолітературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Місце         ПІБ учня Клас ПІБ учителя
ІІІ Курош Віталіна  5кл. Орлик А.М.

Шараєвська Н.В.

 

ХVІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Місце Клас                  ПІБ учня            ПІБ учителя
ІІІ 8 кл. Любимова Єва Биструхіна Г.О.
ІІІ 9 кл. Шрейдер Марія Шараєвська Н.В.
ІІІ 9 кл. Кисельова Ірина Шараєвська Н.В.