16 днів проти насильства

Розпочалась щорічна Всесвітня акція «16 днів проти насильства», яка починається 25 листопада і триватиме по 10 грудня.
Період кампанії охоплює наступні важливі дати:
• 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
• 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
• 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
• 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
• 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
• 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
• 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
В школах Деснянського району інформаційна кампанія проходить під слоганом «Поставимо насильство у глухий кут!».
В нашій школі акція стартувала 24 листопада з зустрічі ініціативної групи учнів 10-х класів. Під час зустрічі вони мали змогу поговорити на актуальні теми: насильства в сім’ї, жорстоке поводження з дітьми, протидія торгівлі людьми, труднощі з якими стикаються люди з обмеженими можливостями, важливість волонтерської діяльності, та захисту прав людей.
Під час зустрічі була використана карткова ігрова методика «Коло безпеки». Карткова гра ознайомлює з темами насильства, його виявлення та захисту. За допомогою карток у форматі вікторини учасники відповідали на запитання чотирьох з запропонованих 5-ти категорій (кіл) і склали із карток всі кола. У такий спосіб знайомство з усіма складними питаннями відбулось у легкому ігровому форматі.