Смаколики для захисників та захисниць

,

День Святого Миколая – чарівне свято. Це здійснення мрій та бажань і свято приємних несподіванок, і свято добра. З дитинства ми звикли, що цього дня під подушкою знаходили улюблені смаколики і раділи їм, вірили у казку, чудо. Ось чому цього року учні, батьки та колектив нашої школи вирішили трішки порадувати наших ЗАХИСНИКІВ та ЗАХИСНИЦЬ і зібрали та відправили смаколики на дві конкретні групи.

Ми дякуємо нашим ЗАХИСНИКАМ і ЗАХИСНИЦЯМ та щиро вітаємо з Днем Святого Миколая. Бажаємо міцного здоров’я, стійкості у боротьбі з ворогом за незалежність України і легких перемог. Хай наша віра і віра усіх українців оберігає вас від ворожої зброї.

А сьогодні свято знову, бо ми отримали подяку від воїнів за надіслані смаколики та фото, які підтверджують, що подарунки доправили до місця призначення.

Щиро дякуємо ЗАХИСНИКАМ та ЗАХИСНИЦЯМ України.

Слава Україні! Героям слава!