Всеукраїнський урок з профорієнтації: "Обери професію своєї мрії"

ОБЕРИ ПРОФЕСІЮ СВОЄЇ МРІЇ: В УКРАЇНІ ВІДБУВСЯ НАЙМАСОВІШИЙ УРОК У ПРЯМОМУ ЕФІРІ

12 жовтня 2021 року, відбувся Всеукраїнський урок з профорієнтації «Обери професію своєї мрії». Його у прямому ефірі подивились школярі та викладачі понад 15 000 класів шкіл з усіх регіонів України.

Головна мета уроку – надати можливість молодому поколінню українців визначити професію своєї мрії, мотивувати учнів на побудову власної успішної кар’єри, реалізувавши себе в Україні.

Під час уроку зіркові гості ділились історіями свого успіху, якого вони досягли, працюючи в Україні. З-поміж гостей були шеф-кухар Євген Клопотенко, олімпійський чемпіон Токіо-2021, народний депутат Жан Беленюк, чемпіонка світу з пара-карате, телеведуча, громадська діячка Уляна Пчолкіна.

Крім того, кар’єрна консультантка для підлітків, яка проводить консультації для дітей у різних країнах світу, Ганна Різніченко поділилась із учасниками секретами того, як визначити найкращу професію для себе.

Важливо, що відтепер кожен українець має можливість визначити власні здібності та таланти і свідомо зробити вибір, ким працювати, завдяки Всеукраїнському проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» – hryoutest.in.ua.

Організаторами уроку виступили Міністерство освіти і науки, Інститут модернізації змісту освіти, Асоціація інноваційної та цифрової освіти та компанія «HRYOU» за сприяння Радниці-уповноваженої Офісу Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дарії Герасимчук.

Слід зауважити, що Всеукраїнський урок з профорієнтації «Обери професію своєї мрії» потрапив до Національної Книги Рекордів та отримав відповідний сертифікат.

Запис уроку: